Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Lekkie zlecenie w Brockel - sprawdzona oferta!

Miejsce pracy: Brockel

Opis podopiecznych: 2 osoby - mąż i żona. Opieki wymaga podopieczny. Podopieczny chodzi o rollatorze, porusza się powoli. Ponadto czasem chodzi o lasce, początki demencji, ale ogólnie rozmawia logicznie, jest ugodowy, korzysta z toalety, nie ma pampersów. Używa cewnika, który wymienia lekarz. Pan pomaga, współpracuje, jest miły, sympatyczny, nie jest uciążliwy. Żona jest mobilna, sprawna umysłowo. Pomaga opiekunce ale jest wymagająca.

Planowany czas pracy: 6 tygodni - 2 miesiące

Termin wyjazdu: natychmiast

Wynagrodzenie: 1300 euro netto za miesiąc

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków: opieka, dbanie o higienę, pomoc w domu

Dodatkowe informacje: Bardzo dobre warunki mieszkaniowe oraz dostęp do internetu. Oferta sprawdzona. Szybki wyjazd..

Szybki wyjazd do Dortmundu - korzystna oferta - 1400 euro netto

Miejsce pracy: Dortmund

Opis podopiecznej: 85 lat, mobilna, początki demencji

Planowany czas pracy: 4-6 tygodni

Wynagrodzenie: 1400 euro netto za miesiąc

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, szybki wyjazd

Zakres obowiązków: Pomoc w prowadzeniu domu.

Dodatkowe informacje, zakupy, opieka Pani jest osobą pozytywną, rozmowną, nieco upartą. Podopieczna jest mobilna i sama stara się wykonywać wszystkie podstawowe czynności. Potrzebna jest pomoc w prowadzeniu domu, a także robienie zakupów. Oferujemy bardzo dobre warunki mieszkaniowe oraz dostęp do internetu. Oferta sprawdzona.

Praca w Landshut z językiem komunikatywnym - 1400 euro netto

Miejsce pracy: Landshut

Opis podopiecznej: 35 lat, ALS. Pani czynna zawodowo, porusza się o wózku

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, szybki wyjazd

Zakres obowiązków: Pomoc w utrzymaniu higieny ciała oraz prowadzenia domu.

Dodatkowe informacje: Pani jest osobą pogodną i towarzyską. Pracuje od godziny 7 do 13 - jest to czas wolny dla opiekunki. Szybki wyjazd, bardzo dobre warunki mieszkaniowe.

Zobacz w jakich regionach Niemiec mamy aktualnie oferty pracy: