Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Specjalna oferta pracy we Fryburgu

Miejsce pracy: Fryburg

Opis: Praca 8h dziennie u różnych podopiecznych z dojazdem do domu Pacjenta.

Planowany czas pracy: 6 miesięcy

Wynagrodzenie: 2000 - 3000 euro brutto za miesiąc

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, udokumentowane doświadczenie w pracy, prawo jazdy

Zakres obowiązków: Różnego rodzaju czynności pielęgnacyjne: mycie, ubieranie, zmiana pampersów, podawanie leków, zakładanie rajstop uciskowych, mierzenie ciśnienia.

Dodatkowe informacje: Umowa o pracę, kontrakt z niemiecką firmą. Oferta dla osoby gotowej do podjęcia pracy na 6 miesięcy. Szybki wyjazd. Pomoc w zakwaterowaniu na start przez firmę niemiecką. Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanego doświadczenia.

Praca dla opiekunki z podstawowym j. niemieckim w Emmering

Miejsce pracy: Emmering

Opis podopiecznej: 84 lata, niewielkie problemy z poruszaniem się.

Planowany czas pracy: 1 miesiąc

Termin wyjazdu: 14 lipca 2018 r.

Wynagrodzenie: 1150 euro netto za miesiąc

Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków: opieka i pomoc w domu

Dodatkowe informacje: Podopieczna choruje na lekką demencję oraz na nadciśnienie i osteoporozę. Ma niewielkie problemy z poruszaniem się. Niemniej Pani jest samodzielna i potrzebna jest jej przede wszystkim pomoc w prowadzeniu domu. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Szukamy Pani niepalącej, gotowej do szybkiego wyjazdu.

Pewna oferta pracy w Monachium - 1500 euro netto miesięcznie

Miejsce pracy: Monachium

Opis podopiecznych: 2 osoby - mąż i żona. Podopieczny choruje na Parkinsona, demencję, cukrzycę, inkontynencję. Podopieczna mobilna, pomaga w opiece nad mężem.

Planowany czas pracy: 2 miesiące

Termin wyjazdu: 23-24 lipca 2018 r.

Wynagrodzenie: 1500 euro netto za miesiąc

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Dodatkowe informacje: Rodzina miła, bezproblemowa, współpracująca z opiekunką. Dodatkowo podopieczna bardzo chętnie pomaga opiekunce. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe oraz dostęp do internetu. Oferta sprawdzona.

Zobacz w jakich regionach Niemiec mamy aktualnie oferty pracy: